KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16937061

nr 1693 7061

Blandteknik

Gustaf Dahlström, Signerad, Nordkoster, 12x16 cm, yttermått inklusive ram: 22x28 cm

Utrop:

500 kr

måndag 14 april 2025
kl 18:39:38